TS-Shipping logo

imca logo

fpal logo sellihca logo

Meist

TS Shipping OÜ on AS-i Tallinna Sadam tütarettevõte, mis pakub laevadele jäämurde korraldamist ja erinevaid teenuseid teenuseid offshore harule. Ettevõte on asutatud 2012. aastal, mil soetati Läänemere hästi tuntud mitmeotstarbeline laev Botnica.

Ettevõtte eesmärk on tagada Botnica juhtimine täis mahus, see hõlmab nii laeva mehitamist kui ka kommerts- ja tehnilise tegevuse korraldamist.

Ettevõtte tegevus on hooajaline. Talveperioodil keskendutakse jäämurde- ja laevade saateoperatsioonidele Soome lahes ja Eesti rannikuvetes Läänemere idaosa karmides talveoludes. Suveperioodil pakutakse erinevaid avamereteenuseid nafta- ja gaasitööstusettevõtetele ning tuuleenergiaettevõtetele üle maailma.

Kuna naftapuurimine liigub üha kõrgematele laiuskraadidele, pakun Botnica ideaalset võimaluste kombinatsiooni kasutamiseks Arktika lühikese suve nõudlikes tingimustes.

 

Meie missioon ja visioon

 

Meie poliitika ja põhimõtted on suunatud sellele, et juhtida laevu ohutult ja tõhusalt, keskendudes personali ohutusele ja keskkonnakaitsele.

Meie eesmärk on pakkuda klientidele parimat jäämurde- ja veoteenust, mille kvaliteeti pidevalt täiustame.

Oleme pühendunud kolmandate osapoolte personali ohutuse tagamisele ja oma personali oskuste ja usaldusväärsuse arendamisele. Usume, et pidev täiustamine on edu võti.

 

Oma eesmärkide realiseerimiseks:

  • Loome ja edendame ohutuse tavasid kasutades väljatöötatud Ohutus ja kvaliteedisüsteemi;
  • Jälgime, et olemasolev süsteem oleks kaasajastatud vastavalt uusimatele mere- ja offshore-tööstuse standarditele ja tavadele;
  • Tagame, et meie töökeskkond aitaks personalil arendada oma oskusi, positiivset ja hoolsat suhtumist töösse ja kolleegide ohutusse.