TS-Shipping logo

imca logo

fpal logo sellihca logo

Karjäär

TS Shipping OÜ on pidevalt otsimas oma meeskonda kogenud ja motiveeritud inimesi. Kui hetkel vabu kohti ei ole, võib neid tekkida lähitulevikus, seepärast anna enda huvist meile teada.

Hoolitseme oma töötajate eest. Julgustame ja toetame laevapere liikmeid uute oskuste arendamisel, ning hoiame töömotivatsiooni kõrgel. Hindame tööle pühendumist.

Kui samuti hindate pühendumist väljakutseid esitavale tööle, et koos edu saavutada, võite esitada taotluse allpool loetletud ametikohtadele.

Võtame vastu avaldusi ka maismaa laevatöö korraldamise kogemustega inimestelt. Neid avaldusi saab saata üldisel taotlusvormil.

Juhul, kui meil hetkel pole vabu töökohti pakkuda, võib saata üldise avalduse, mida säilitame oma andmebaasis kuus kuud. Kui te ei ole meilt selle aja jooksul tagasisidet saanud või kui teil on avaldusele lisada uut teavet, võite saata uue avalduse.

Palume meeles pidada, et sisestatud ametikoha soov ning iseloomustavad laused kaaskirjas aitavad teil välja paista teiste taotlejate hulgast.

VABAD TÖÖKOHAD

ASUKOHT AMETIKOHT
LAEVAL Kapten
KALDAL Hetkel tööpakkumisi ei ole
  • Accepted file types: txt, rtf, pdf, doc, docx, odt, ppt, pptx, odp, xls, xlsx, ods, xml, Max. file size: 100 MB.
  • Accepted file types: txt, rtf, html, pdf, doc, docx, odt, ppt, pptx, odp, xls, xlsx, ods, xml, Max. file size: 100 MB.